Papildomas tvarkaraštis

RUDENS ATOSTOGŲ REPETICIJŲ TVARKARAŠTIS

2018 m. spalio 29-31 d.

ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO PROGRAMA
ŠŠ 1 klasė
Spalio 29 d. 14.30-16.00 Šiuolaikinis šokis (111 kab.)
Spalio 30 d. 15.00-16.30 Šiuolaikinis šokis (atkelta pamoka) (111 kab.)
Spalio 30 d. 16.30-17.15 Improvizacija (atkelta pamoka) (111 kab.)
ŠŠ 2 klasė
Spalio 30 d. 16.30-17.15 Improvizacija (atkelta pamoka) (111 kab.)
ŠŠ 3 klasė
Spalio 30 d. 15.00-16.30 Repeticija (303 kab.)
ŠŠ 4 klasė
Spalio 29 d. 16.00-16.45 Šokio kompozicija (atkelta pamoka) (309 kab.)
Spalio 30 d. 16.30-17.15 Improvizacija (atkelta pamoka) (111 kab.)
ŠŠ 5 klasė
Spalio 29 d. 16.00-16.45 Šokio kompozicija (atkelta pamoka) (309 kab.)
Spalio 30 d. 12.00-13.45 Šiuolaikinis šokis (111 kab.)
Spalio 31 d. 12.00-15.00 Repeticija (111 kab.)
ŠŠ 6 klasė
Spalio 29 d. 17.00-18.30 Šiuolaikinis šokis (atkelta pamoka) (111 kab.)
Spalio 30 d. 16.30-17.15 Improvizacija (atkelta pamoka) (111 kab.)
Spalio 31 d. 17.00-18.30 Repeticija (201 kab.)
ŠŠ 7 klasė
Spalio 29 d. 18.30-20.00 Šiuolaikinis šokis (atkelta pamoka) (111 kab.)
Spalio 31 d. 18.30-20.00 Repeticija (201 kab.)
Solo Justė B. (ŠŠ 7 kl.)
Spalio 30 d. 15.00-17.15 Repeticija (203 kab.)
KLASIKINIO ŠOKIO PROGRAMA
KL 1 klasė
Spalio 29 d. 15.40-17.10 Repeticija (201 kab.)
Spalio 30 d. 15.00-16.30 Repeticija (211 kab.)
KL 2 klasė – Šokiai „Prabudimas“ ir „Dovanėlės“
Spalio 30 d. 15.45-17.15 Repeticija (201 kab.)
Spalio 31 d. 14.15-15.45 Repeticija (211 kab.)
Samanta, Rusnė, Milda, Goda R. (KL 2 kl.)
Spalio 30 d. 15.00-15.45 Šokio „Bajadere“ repeticija (303 kab.)
Spalio 31 d. 13.30-14.15 Šokio „Bajadere“ repeticija (211 kab.)
KL 3 klasė
Spalio 29 d. 12.30-14.30 Šiuolaikinis šokis (111 kab.)
Spalio 30 d. 15.00-16.30 Repeticija (308 kab.)
Spalio 30 d. 16.30-18.00 “Piemenukų šokis“ repeticija (308 kab.)
Spalio 31 d. 14.00-15.30 Repeticija (201 kab.)
Spalio 31 d. 15.30-17.00 “Piemenukų šokis“ repeticija (201 kab.)
KL 4 klasė
Spalio 29 d. 14.00-15.30 Repeticija (201 kab.)
Spalio 29 d. 15.30-16.45 Šiuolaikinis šokis (211 kab.)
Spalio 30 d. 12.30-14.00 Repeticija (211 kab.)
Variacijos Viktorija M., Austė R. (KL 5 kl.)
Spalio 29 d. 12.30-14.00 Repeticija (211 kab.)
Spalio 30 d. 11.45-12.30 Repeticija (211 kab.)
Spalio 31 d. 10.15-11.45 Repeticija (211 kab.)
„Rožės variacija“ Miglė Ž. (KL 5 kl.)
Spalio 31 d. 9.30-10.15 Repeticija (211 kab.)
KL 5 klasė
Spalio 29 d. 17.00-18.30 Šokio „Šopeniana“ repeticija (308 kab.)
Spalio 29 d. 18.30-20.00 Šokio „Pachita“ repeticija (201 kab.)
Spalio 30 d. 11.00-12.30 Šokio „Šopeniana“ repeticija (201 kab.)
Spalio 30 d. 12.30-14.00 Šokio „Pachita“ repeticija (201 kab.)
Spalio 31 d. 10.00-11.30 Šokio „Šopeniana“ repeticija (201 kab.)
Spalio 31 d. 11.30-13.00 Šokio „Pachita“ repeticija (201 kab.)
Variacija Paula (KL 5 kl.)
Spalio 30 d. 15.00-15.45 Šokio „Bajadere“ repeticija (303 kab.)
Spalio 31 d. 13.30-14.15 Šokio „Bajadere“ repeticija (211 kab.)
KL 6-7 klasė
Spalio 29 d. 15.30-17.00 Repeticija (308 kab.)
Spalio 29 d. 17.00-18.30 Šokio „Šopeniana“ repeticija (308 kab.)
Spalio 30 d. 11.00-12.30 Šokio „Šopeniana“ repeticija (201 kab.)
Spalio 30 d. 12.30-14.00 Repeticija (308 kab.)
Spalio 31 d. 10.00-11.30 Šokio „Šopeniana“ repeticija (201 kab.)
Spalio 31 d. 11.30-13.00 Repeticija (308 kab.)
PASAULIO TAUTŲ-ISTORINIO ŠOKIO PROGRAMA
PT 1 klasė
Spalio 30 d. 16.30-17.15 Istorinis šokis (atkelta pamoka) (103 kab.)
Meninės saviraiškos ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO PROGRAMA
Spalio 30 d. 16.10-17.20 Šiuolaikinis šokis (atkelta pamoka) (309 kab.)
Meninės saviraiškos KLASIKINIO ŠOKIO PROGRAMA
Spalio 30 d. 15.20-16.30 Klasikinis šokis (atkelta pamoka) (103 kab.)
Meninės saviraiškos programa „NORIU ŠOKTI“
NŠ 4 grupė
Spalio 30 d. 17.30-19.00 Šokis (atkelta pamoka) (103 kab.)
Meninės saviraiškos SUAUGUSIŲJŲ PROGRAMA
Spalio 30 d. 19.00-20.10 Šiuolaikinis šokis (201 kab.)
ANKSTYVOJO UGDYMO PROGRAMA

AU 3 grupė

Spalio 29d. 16.00-17.30 Šiuolaikinis šokis (111 kab.)

Mus rasite